Pasaulio moterų vienybės ratas kovo 8 – ąją

Nors už lango spaudžia šaltis, bet viduje jaučiama pavasarinė nuotaika, o su ja ir kovo 8-oji. Gal būt iš seniau tempiame nuvalkiotą šios dienos viziją, kai kurios priimame ją kaip šventę, kai kurios – ne. Pasaulis margas.
Pernai, sužavėta pasaulinio moterų judėjimo pakviečiau savo pažįstamas moteris į bendrą meditaciją: tąkart, ant Nemuno kranto stovėjome trise: Jurgita, mano auksaspalvė Flora ir aš. Buvome pradininkės. O kai šiais metais išgirdau to ritualo dalyvės nuomonę, kad buvo įsimintina ir gera, manęs nepaleido pasiryžimas tęsti šią tradiciją toliau.
Aš pati šiais metai Moterų vienybės ritualą – meditaciją atliksiu Airijoje, ant jūros kranto (ten vykstu vesti aromaterapijos užsiėmimų).
Na, o jūsų, pasiliekančių čia prašau būti šios gražios iniciatyvos tęsėjomis. Kviečiu visas moteris, mano Gyvenimo Kelio bendrakeleives jungtis į visos Žemės planetos moterų ratą – meditaciją.

Paskirkime šiai dienai intenciją: „ Esu vienyje su visomis moterimis visuose išmatavimuose, jaučiu besąlyginę meilę ir palaikymą, siunčiu savo širdies šilumą, atjautą ir palaikymą. Tebūnie visose širdyse taika.“

 1. “Šventovės paruošimas“

„Jūsų šventa vieta yra ten, kur norisi sugrįžti vėl ir vėl.“ (Joseph Campbell)

Išsirinkite tokią vietą. Tai gali būti jaukus kambarys, jogos salė, jūsų mylima ar jėgos vieta gamtoje: miške, prie jūros ar ant upės kranto (jei leidžia oro sąlygos). Jeigu ta erdvė viduje – išvalykite ją smilkalais ar garindami eterinius aliejus, uždekite žvakes, sukurkite altorėlį – iš mineralų, statulėlių – pasitelkite savo kūrybiškumą ir intuiciją. Kiekviena moteris gali atnešti ir padėti savo mineralą, papuošalą ar amuletą, jis bus pakrautas ypatinga ritualo energija. Galite pamerkti gyvų gėlių puokštę ir po to padovanoti kiekvienai dalyvei po žiedą.

Pakvieskite prisijungti savo bendradarbes, seseris, dukras, mamas, močiutes. Galite suburti kitas moteris arba atlikti ritualą su pačia brangiausia moterimi – savimi, jeigu taip norisi.

 1. Ritualo pradžia.

Galite išsitraukti po kortą, numatyti intenciją, paklausti patarimo ar prašyti vedimo Jūsų kelyje.

AFIRMACIJOS, KURIAS GALIMA KARTU AR PO VIENĄ PERSKAITYTI.

( galima išrašyti ant atskiro lapo ir išdalinti dalyvėms)

 [Aš jaučiu poreikį dalyvauti, nes girdžiu širdies kvietimą dalyvauti bendroje viso žemės rutulio moterų meditacijoje, kurios intencija yra atleisti ir mylėti.]

[Aš tikiu ir pasitikiu visomis aukščiausiomis jėgomis ir procesais, kurie vyks moterų rato meditacijos metu]

[Aš tikiu, kad visos transformacijos, kurios įvyks meditacijos metu ar po jos pasitarnaus didžiausiam mano ir Visatos gėriui pačiu harmoningiausiu būdu. Tebūnie.]

[Aš esu pilnai atsakinga tik už save ir tai kas vyks su manimi viso proceso metu.]

Prisistatymas: kiekviena ritualo dalyvė ( jei esate viena, taip pat atlikite šį žingsnį) pasako:

 1. INTENCIJĄ ( kodėl dalyvauja);
 2. VIENAS ŽODIS – kaip jaučiasi;
 3. TRYS ŽODŽIAI – save apibūdinantys malonūs žodžiai.

Susipažinimas:

 1. Įkvėpdamos pažvelkite kiekvienai moteriai į akis ir įžvelkite nuostabią deivę, nusišypsokite akimis ir lūpomis. (Jei esate viena, galite naudoti veidrodį).
 2. Užmerkite akis, keletą kartų įkvėpkite pilvu, per nosį, o iškvėpkite per nosį, dar keletą kartų pakvėpuokite pilnu kvėpavimu. Nuraminkite protą, pajauskite kiekviena savo kūno ląstele, kad esate „čia ir dabar“. Ištarkite tyliai viena po kitos ratu: “esu čia ir dabar“.
 3. Toliau kvėpuokite pilnu kvėpavimu, girdėkite išorinius garsus, užuoskite kvapus, stebėkite savo kūną: atpalaiduokite pečius, žandikaulį, liežuvio galiuką laikykite prie viršutinio gomurio, stebėkite savo mintis.
 4. Pagalvokite apie VIENĄ dalyką, kurį norėtumėte paleisti (atsisakyti) ir VIENĄ, kurį norėtumėte gauti. Pvz.: aš paleidžiu nerimą/ nepasitikėjimą ir priimu ramybę/ pasitikėjimą. Tardami sau šiuos žodžius prijunkite rankų gestus: paleidžiant pasiųskite tai nuo savęs (galite pasiųsti į Kūrėjo šviesą), o priimant – delnais priimkite į krūtinės vidurį.

 PRISTATYTI TAISYKLES:

 • ritualo metu galioja visiškas konfidencialumas (viskas, kas vyksta, lieka viduje ir neišnešama, niekam nepasakojama);
 • prisiimama atsakomybė už tai, kas vyksta;
 • jokių komentarų nei dėl elgesio, nei dėl reakcijų;
 • stebėti savo reakciją – siųsti tik besąlyginę meilę ir palaikymą kitai dalyvei. Pvz.: Aš suprantu tave. Aš palaikau tave. Tu esi nuostabi.
 • Visos emocijos yra geros! Į bet kokią reakciją atsakyti tik meile ir palaikymu, jei kita moteris nori, atsiklausus, galima apsikabinti ją ( jeigu ji norėtų išsiverkti)
 • Jokių foto proceso metu! Atsiklausti ar moterys nori būti fotografuojamos ir/ ar publikuojamos viešai socialiniuose tinkluose. Jei yra noras ir sutikimas, bendrą fotografiją padarykite pabaigoje.

Širdies meditacija ( jeigu pageidaujate gauti audioįrašą – parašykite man:leruta@gmail.com)

Pabaiga.

 1. Pašvęskite šią praktiką visiems kenčiantiems žemėje.
 2. Pasidalinkite potyriais ( jei norisi). Galima ir labai sveikintina, jei užrašysite juos ar įžvalgas, kurios atėjo meditacijos metu į savo „stebuklingų minčių užrašinę“. J
 3. Galima manifestuoti – esamuoju laiku išreikšti ir užrašyti apie tai, kas norite, kad būtų jūsų gyvenime. Vėliau galima tai skaityti ir, aišku, daryti žingsnius, kad tai įvyktų. „Dievas juk neturi kitų rankų, kaip tik jūsų visiems darbams atlikti“.
 4. Pabaigoje  galite „išsijungti“ arba įsižeminti: paplekšnoti delnais visą kūną, patrepsėti, pašokinėti arba net pašokti pagal nuotaikingą muziką.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

***************************************************************************************************

Jeigu jus sudomino tai, ką perskaitėte šiame puslapyje, tai pasidalinkite su kitais, kam gali būti įdomu, juk pasidalintas džiaugsmas didėja ir grįžta atgal!

Sekite renginių tvarkaraščius socialiniuose tinkluose: https://www.facebook.com/drugelioefektas/

©Visos teisės saugomos DRUGELIO EFEKTAS 2018. Šioje svetainėje esančią tekstinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės autoriaus išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Drugelio efektas“ kaip tokios informacijos šaltinį.

 

 


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.