Aromaterapija sielai gydyti pagal penkis elementus

Tamsus periodas gamtoje, drėgmė, šaltis , didžiulis tempas, niūrios mintys ir slogi nuotaika neišvengiamai veda į psichologinę būseną, kuri vadinama visus gąsdinančiu žodžiu “depresija“. Britų gydytojas homeopatas Edvardas Bachas, sukūręs unikalią žiedų terapijos sistemą, rašė, kad ligos baimė yra didesnė, nei pati liga. Tiesa tai ar ne, sprendžiame kiekvienas savaip, na o įsitikinti galime kiekvieną dieną, nes pasiklausę baimę sėjančių pranešimų:“gripo epidemija jau pasiekė didžiuosius miestus“, nejučia susigūžiame ir pajaučiame nemalonius savo kūno siunčiamus signalus. Čia pirmuoju smuiku pradeda griežti “visažinantisirniekadaneklystantis“ Protas, kuris, gavęs pakankamai medžiagos, pradeda kurti baisiausius scenarijus. STOP! “Pažvelk į akis savo baimėms“ – tai vienas iš  dr.Bacho teiginių, padedančių suvaldyti Protą ir surasti kompromisą tarp jo nesibaigiančių tiradų ir Sielos arba Dvasios ramybės.

“Pirmiausia išsigydyk pats“ – skelbia Rytų išmintis, kuria besiremdami, galime atrasti kelią į Tiesą. Visi “stebuklai“, vykstantys pasaulyje yra tik ŽINIOS. Todėl, turėdami žinių, galime patys sau padėti. Sugrįždami prie to paties baisiojo žodžio “depresija“, galime jį “išlukštenti“ ir sužinoti tikrąją šio žodžio, o kartu ir reiškinio reikšmę ir prasmę. Žodis “press“ reiškia “spausti, užspausti“. Vaizdžiai ir paprastai kalbant, mūsų kūnu energija, teka meridianais, kurie yra lyg nematomos šlangutės, ir jeigu dėl kokių nors priežasčių tą šlangutę užspausime, tai energija nustos tekėjusi. Tur būt daugelis kada nors gyvenime yra laistęs daržus, gėlynus ar žolę iš ,taip vadinamos, šlangos, todėl, manau, visai lengva įsivaizduoti šį procesą. Ir nors šie energijos kanalai nėra nei nupiešti, nei kaip nors kitaip pažymėti ant mūsų kūno, ir tuo labiau, net nematomi akimis, o čia jau protas ir užkabina etiketę: “ko nematau, vadinasi tas ir neegzistuoja“, tačiau kiekvienas, tikiu, žino ką reiškia savijauta “neturiu energijos arba jėgų“?

Taigi, “depresija“ atsiranda tada, kai užspaudžiama energijos tėkmė “šlangutėje“. Ne vien dr.Bachas, bet ir daugelis kitų  gydytojų, mąstytojų ir filosofų per visą pasaulio istoriją rašė, kad “LIGA NEPRASIDEDA FIZINIAME KŪNE“. Daugelio ligų priežastis – neigiamos mintys ir emocijos, kitaip dar tai vadinama psichosomatika, o kad mintis gali ir materializuojasi, tai taip pat yra žinoma ir nereikalauja įrodinėjimo.

Kai žmogus eina žinių keliu, jam atsiveria neaprėpiami klodai. Kai jis nusprendžia giliau pažinti save, žinios jam ateina palaipsniui, kaip sakoma:“kai mokinys būna pasiruošęs, mokytojas pasirodo“. Savęs pažinimas, keitimasis ir tobulėjimas – tai drąsos kelias, reikalaujantis pasiryžimo, atkaklumo ir valios. Apie tai ir sužinosite antrajame užsiėmime iš ciklo “Aromaterapija sielai gydyti. Vandens elementas“.

“Depresijos prigimtis pagal Vandens elementą“.

Jeigu žmoguje sutrinka Vandens stichijos balansas, tai jis praranda valios, pasitikėjimo savimi ir ištvermės harmoniją. Vandens stichija “gyvena“ inkstuose, čia yra pagrindinė Yin ir Yang energijos kaupimo vieta.

Jei jaučiatės visiškai bejėgiai ir apatiški, ypač kai susiduriate su sudėtingomis gyvenimiškomis situacijomis, gali būti, kad jūsų depresijos priežastis yra silpnas Vandens elementas.
Užsiėmimo metu ne tik sužinosite kurie eteriniai aliejai padeda atkurti gyvybinės Qi energijos tėkmę, bet ir degustuosite juos, galėsite pasigaminti individualų mišinį. Taip pat išmoksite kuriuos akupunktūrinius taškus reikia masažuoti, norint suaktyvinti Qi energijos tėkmę ir pagerinti savo fizinę bei dvasinę būklę.

Išsamiau apie renginį ir registracija: https://www.facebook.com/events/824056954433665/

 

*****************************************************************************************

Jeigu jus sudomino tai, ką perskaitėte šiame puslapyje, tai pasidalinkite su kitais, kam gali būti įdomu, juk pasidalintas džiaugsmas didėja ir grįžta atgal!

Sekite renginių tvarkaraščius socialiniuose tinkluose: https://www.facebook.com/drugelioefektas.com

©Visos teisės saugomos DRUGELIO EFEKTAS 2017. Šioje svetainėje esančią tekstinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės autoriaus išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Drugelio efektas“ kaip tokios informacijos šaltinį.

 

 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.