„Priimti save – pamilti save – įgalinti save“

“Tiktai rūpindamiesi savimi, galime kur kas geriau pasirūpinti ir kitais žmonėmis. Kuo greičiau ir jautriau atsiliepiame į savo reikmes, tuo rūpestingesni ir dosnesni daromės kitiems.“ Eda LeShan

 

Paskutinį gegužės mėnesio savaitgalį visos rinkomės į renginį, skirtą moterims apie moteris. Mūsų renginiui pasirinkta vieta nuteikė maloniam atsipalaidavimui. Birštono apylinkių miško apsuptyje, ant Nemuno kranto stovintis SPA centras, apgaubė jaukumu, šiluma ir gera energija.

Penktadienio popietę visos vienuolika moterų, lyg paukštės, suskrido iš įvairių Lietuvos vietų. Visos skirtingos, ypatingos ir šiek tiek įsitempusios, kai kurios palikusios darbinius ir naminius rūpesčius bei sirguliuojančius vaikus.

Stebėjau, kaip jos susijaudinusios vartė  trijų dienų  renginio programą, rinkosi kūno puoselėjimo procedūras, mintimis matavosi kambariokes ir spalvotas sukneles. Pamažu skubėjimas ir įtampa atlėgo ir mes visos, linksmai klegėdamoc susirinkome restorane pirmajai susipažinimo vakarienei.

Pirmąjį vakarą karaliavo raudona spalva, kuri užkūrė vidinę ugnį ir paruošė įvadui į atsiskyrimą ir pirmajam užsiėmimui, susijusiam su fizinio kūno, pirmosios čakros ir pirmojo būties plano pažinimu.

Mane užbūrė ir kartu įpareigojo moterų pasitikėjimas, atvirumas ir atsidavimas vedimui ir įvykių tėkmei. Į tokius moterų susibūrimus suvažiuojame vedinos skirtingų tikslų – sužinoti ką nors naujo, pabūti moterų bendrijoje, pasisemti moteriškos energijos, išsiverkti ir pasidžiaugti. Juk neveltui liaudies išmintis sako, kad tos pačios akys juokiasi, tos pačios – verkia. O pabuvimas moterų draugijoje, atviri pokalbiai, pasidalijimas savo patirtimis ir potyriais, įvairios dvasinės ir fizinės praktikos praturtina dvasią, sustiprina kūną, išlaisvina moterišką energiją ir pas savo vyrus moterys sugrįžta jau kitokios – švelnios, mylinčios, takios ir išmintingos.

 

Trys dienos pralėkė, kaip akimirka, dar kartą patvirtindamos seną išmintį, kad laikas – lyg smėlis tarp pirštų, čia pasemi, čia žiūrėk jau nebėra. Teorinių užsiėmimų metu pažinome save, kaip daugiaplanę būtybę, ieškojome bendrų sąlyčio taškų įvairiose filosofijose – tradicinėje čakrų sistemoje, teta metodo subtilybėse, bei nuspalvindami erdvę aromatais. Turėjome galimybę, kaip vaikystėje, dažnai keisti sukneles, tuo pažadindami ir puoselėdami savo mažąją vidinę mergaitę. Visos drauge mėgavomės viskuo – žiniomis, draugija, skaniu ir sveiku maistu, kūno puoselėjimu ir išmankštinimu, vaikščiojimu basomis spygliuotais miško takeliais, saulės voniomis ir šmaikščiais vakaro plepesiais. Viena, kita dalyvė išdrįso prisipažinti, kad šis renginys padovanojo joms vaikystėje nepatirtą stovyklavimo džiaugsmą.

Sekmadienio rytmetį, visos, pasipuošusios baltai, rašėme laiškus savo ateities moteriai, sukome sakralinius moteriškus ratus ant Nemuno kranto ir jautėme begalinę pilnatvę.

Peržvelgusi visų moterų veidus pastebėjau, kad jos neatpažįstamai pasikeitė – vidine šviesa ir ramybe spinduliavo akys, lūpų nepaliko plačios šypsenos, aidėjo juokas, niekas neskubėjo namo…

 

 

Atrodė, kad tas kitas pasaulis, iš kurio tik prieš tris dienas visos sulėkė, ištirpo ir nebeegzistuoja, taip buvo gera naujoje vidinėje būsenoje.

 

 

 

 

Dar ilgai nesinorėjo skirstytis, dar laukė pasikeitimai telefonų numeriais ir pasižadėjimai susitikti. Nuskambėjo ir pageidavimas tęsti pradėtą ciklą ir vėl susitikti. Pamažu visos išsiskirstė, palikdamos atmintyje šypsenas, klegesį ir šiltus apsikabinimus.

 

 

Mes būtinai susitiksime vėl, mielosios ! Nes tokia jau mūsų – moterų prigimtis – pabuvus savyje, rato viduryje, eiti į išorę – į visuomenę ir vėl sugrįžti atgal.

 

“Lašeliai, lašeliai“- ausyse vis skamba žodžiai ir švelni melodija, pagal kurią lėtai, susikibusios ratu, užsimerkusios ir panirusios į procesą, vis sukomės ir sukomės miško pakraštyje… Miško medžiuose liko mūsų pakabinti subtilūs iš popieriaus iškarpyti drugeliai – kiekvienos iš mūsų transformacijų simboliai.

Ore lakiojo pienių pūkai, primindami, kaip viskas šioje žemėje laikina ir, kad gyventi reikia ČIA ir DABAR.

 

ATSILIEPIMAI PO RENGINIO:

 

Labas,Rūta.

Darėte su Ugne stebuklus tą savaitgalį.

Tegul tai tęsiasi.

Labai branginu tai ir mėgaujuosi po truputį,mažais kąsneliais.

Ačiū❤️ Raimonda, Kaunas

**********

Labai ačiū už moterų stovyklą 🙂 gavau daug informacijos, daug įspūdžių 🙂 o labiausiai patiko moterys su kuriomis susipažinau. Jos visos bendramintės, tarp mūsų liko kažkas ypatingo.
Ačiū.
Ugnė V. , Kėdainiai
************************
Tiek daug gero gavome iš  moterų rato stovyklos, kad visko ir neaprašysiu, todėl norisi pasakyti kitoms tiesiog pabandykite, pasidomėti savim ir sudalyvaukite . Gal būt jūs pasakysite: “ ką reiškia tik trys dienos?“ Bet aš pasakysiu: “daug reiškia, gal pačios suvoksite daug vėliau 🙂 Pasiskaityti ypač dabar tiek daug per visur skleidžiamos info yra viena , o pabūti, sudalyvauti  ir išjausti tokioje aplinkoje yra tikra, nuoširdu,smagu.
Tik šilčiausi prisiminimai apie savaitgalį Birštone.Smagu :). Pažiūriu nuotraukas kokios gražios ;). Dėkinga iš visos šrdies!
Irma S., Vilnius
***************
Ačiū miela Rūta už vedimą ir nuotraukas bei meditaciją :).
Dėkingumas, artuma tai nuostabus jausmai…. pokyčiai, tekėjimas …. prisimenu kiekvieną moterį su meile ir dėkingumu. 💝 Sigita, Kaunas
********************************************
Laba diena, mielosios!

Su pasigėrėjimu peržiūrėjau visas nuotraukas, dar kartą pamačiau kokios mes nuostabios, gražios, šiltos, besišypsančios. Verčiant vieną nuotrauką po kitos ir mano veidas švytėjo 🙂
Ačiū, Ugnei ir Rūtai, kad galėjau pajausti moterų grupės energiją, pasisotinimą ja 🙂
Ačiū, visoms už buvimą, dalinimąsi!
Gražios vasaros, jaukių patyrimų!
Su meile, Irma Ž. ,Kaunas

*****************************************************************************

Jeigu jums patiko šis tekstas, pasidalinkite juo su bičiuliais, o jeigu norite gauti naujienas, įrašykite savo el.pašto adresą viršutiniame dešiniajame langelyje, o taip pat draugaukite Facebook profilyje : Drugelio efektas com

**********************************************************************************************

 

©Visos teisės saugomos DRUGELIO EFEKTAS 2015. Šioje svetainėje esančią tekstinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės administracijos išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Drugelio efektas“ kaip tokios informacijos šaltinį.

 

 


1 mintis apie “„Priimti save – pamilti save – įgalinti save“

  1. Labas Rūta ir viso mielos, sutiktos sielos draugės!
    Skaičiau mūsų bendrystės savaitgalio aprašymą, žiūrėjau nuotraukas ir vėl šypsojausi!
    Sklinda šiluma, džiaugsmas, laisvė, jauki tėkmė! Visa, kas parašyta, tiesa 🙂
    Ačiū, visoms!

    Irmaitė 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.