Dr.Bacho žiedų terapija mamai ir kūdikiui

 

 

27 Jun 2009, New York State, USA --- Close up of a Swallowtail butterfly sitting on a purple flower. --- Image by © Mint Images/Corbis
27 Jun 2009, New York State, USA — Close up of a Swallowtail butterfly sitting on a purple flower. — Image by © Mint Images/Corbis

 

 

Lapkričio 17 -oji pasaulyje pažymima, kaip Neišnešiotų naujagimių arba kitaip, Ankstukų diena. Esu ankstukų mama ir visa savo esybe palaikau naujai sutvertus ankstukų mamas ir tėvelius.

Tokią nuostabią Violetinę dieną, dalinuosi savo prisiminimais apie savo išgyvenimus ir mintimis apie Dr.Bacho žiedų terapiją, kaip švelnų, saugų ir efektyvų savipagalbos būdą.

“Jau dvidešimt šeštasis jų gimtadienis! O atrodo, kad viskas buvo tik vakar. Nors šie žodžiai skamba, kaip senovinės pasakos pradžia, bet, žvelgdama į savo suaugusius dvynius – ankstukus ( patinka man šitas pavadinimas  ) aš nejučiomis suvokiu laiko tėkmę – kokie jie dideli !

Ilgai ruošiausi papasakoti savo istoriją, nes noriu įkvėpti visas mamas ir tėčius, kurie ką tik susilaukė ar jau augina anksčiau gimusius vaikelius.20150331_122930

Tikiu, kad viskas mūsų gyvenime vyksta tada, kada turi vykti. Pernai viename renginyje sutikau Astą, teisingiau, mano dėmesį patraukė pavadinimas  “Vilties fėja” , o po to išgirdau jos pačios pasakojamą istoriją apie anksčiau laiko gimusią dukrytę Margaritą. Nuo ašarų sudrėko mūsų abiejų akys, akimirksniu atsidūriau tame laike, kai ir mes su vyru susilaukėme savo dvynių. Supratau, kad savo pasakojimu, savo patirtimi ir pajautimu galiu padėti tiems, kuriems reikalinga viltis ir palaikymas.

Tada viskas įvyko labai netikėtai, naktį, nubėgus vandenims, teko važiuoti į ligoninę pasitikti į pasaulį ateinančių kūdikių trisdešimtąją nėštumo savaitę. Negaišiu laiko pasakodama apie visas tų laikų gimdymo skyriaus ypatybes, bet pasidalinsiu mintimis, ko mus – tėvus, išmokė mūsų vaikai.

Britų kilmės gydytojas Edvardas Bachas rašė: “Prisiminkite, kad vaikai, kurių laikinais palydovais jūs esate, gali būti daug brandesnės sielos, nei jūs, tėvai”.

20150331_122859Tuomet aš tų žodžių nebuvau skaičiusi, nežinojau kas yra Dr.Bacho žiedų terapija ir kaip ji gali padėti ir palengvinti, tačiau tada vedė intuicijos balsas. Šiandien galiu tvirtai pasakyti, kad ji (intuicija) manęs nepavedė. Ji išmokė tikėti,kad sūnelis, gulintis medikore,išaugs į sveiką vyrą. Nors abejones mano širdyje sėjo net medikai, bet Tikėjimas ir Viltis buvo stipresni. Praėjo daug metų, pasimiršo visos nemiegotos naktys, visos nerimo kupinos  ligoninių epopėjos, išsisklaidė visos abejonės ir tik Viltis vedė į priekį. Širdis džiaugiasi, kai matau  šiltą ryšį tarp dvynių, kurio mums, nedvyniams, nelemta pajausti. Prisimenu,kai po pusantro mėnesio, praleisto reanimacijos ir neišnešiotų naujagimių skyriuje, parsivežėme sūnų namo, jo sesuo dvynė šalia miegojo neprabusdama beveik dvi paras. Paaiškinsiu, kad “tais laikais” jis ligoninėje buvo vienas, nes aš su dukra buvau namie, o vyras troleibusu vežiodavo nutrauktą mamos pieną į ligoninę. Taip, buvo tokie laikai… Jie mus grūdino.

Parsivežėme sūnų į namus ir įvyko stebuklas! Namų aplinka, mylinčios visų artimų žmonių rankos, mamos pienas ir meilė darė stebuklus. Nepraėjo nei dvi savaitės ir mažas inkščiantis padarėlis stiprėjo, augo ir su, nuo lūpų nenykstančia šypsena, griovė visas baisiausias medikų prognozes.

“Tikiu stebuklais” – toks yra dabartinis mano suaugusios ankstukės moto. Dabar, žvelgdama iš ilgalaikės perspektyvos, galiu patikinti visas mamas ir tėčius – tik MEILĖ ir TIKĖJIMAS daro stebuklus!

Mūsų vaikai atėjo į mūsų gyvenimą, kad išmokytų mus dvasios stiprybės, begalinės kantrybės, atlaidumo ir, aišku, tikėjimo stebuklais, nes tik jis griauna iš pažiūros neįveikiamus kalnus ir suteikia laimėjimo saldumą.

_DSC7326_Na, o dabar aš turiu nesudėtingą ir patikimą, švelniai veikiantį pagalbininką – Dr.Bacho žiedų terapiją, kuri buvo sukurta gydytojo homeopato tam, kad kuo daugiau žmonių visame pasaulyje naudotų laukinės gamtos mums teikiama privilegija.

Star-of-Bethlehem (Ornithogalum umbellatum)

Skėtinė paukštapienė

( Star of Bethlehem) suteikia nusiraminimą ir paguodą po patirto streso (gimdymo ir gimimo) ir tinka abiems: tiek mamai tiek kūdikiui.

 

 

red chestnut

Rausvasis kaštonas (Red Chestnut) padės, kai mama bijo ir jaučia nerimą dėl anksčiau gimusio kūdikio sveikatos ar net gyvybės. Rausvasis kaštonas padeda kritiškose situacijose išlikti ramiam ir et įkvėpti kitus. Atsiranda saugumo jausmas, išnyksta baimė.

 

 

 

Pine (1)

Pušis (Pine) rekomenduojama, jei mama užsikrovė intensyvų kaltės jausmą ir priekaištauja sau dėl to, kas įvyko ( dėl anksčiau laiko gimusio kūdikio).

Dr.Bachas apie šį augalą rašė:“ Netgi pats menkiausias savęs ar kitų pasmerkimo ženklas yra Visatos meilės pasmerkimo ženklas. Jis užkerta kelią Visatos meilei tekėti per mus“. Pušies esencija leidžia abiems: tiek ankstuko mamai, tiek tėčiui realiai prisiimti atsakomybę už savo veiksmus ir vertinti susidariusią situaciją racionaliai.

willow

Baltasis gluosnis (Willow) tinka tada, jei kamuoja savigaila ir apmaudas. “Na kodėl tai atsitiko man?!“ Gluosnio esencija padeda pamiršti nuoskaudas ir mėgautis gyvenimo suteiktomis pamokomis, nes tik taip mes galime dvasiškai augti ir tobulėti.

 

 

Gentian

Gencijonas (Gentian) tinka tomis akimirkomis, kai pradeda kamuoti abejonės dėl vaikučio sveikatos ir ateities, kai apima liūdesys, nes viskas vyksta labai lėtai. Tuomet  pagalbą suteiks Bitinė sprigė (Impatiens) – ši Dr.Bacho esencija suteiks kantrybės .

Gencijonas veikia labai švelniai ir labai tinka, jei mama, tėtis ar močiutė yra nusiminę dėl ilgai užsitęsusios vaikučio ligos. Šio laukinio augalo (beje, violetinės ankstukų spalvos) energija padeda suvokti, kad nėra tokio dalyko, kaip pralaimėjimas, jis sutiekia jėgų įveikti visoms gyvenimo kliūtims ir sunkumams.

Olive_Bach_flower_remedy_WE0801641-564x419Alyvmedis (Olive) rekomenduojamas tiems, kurie jaučiasi išsekę – tiek fiziškai, tiek dvasiškai. Tai būsena, apibūdinama, kaip išsekimas “iki ašarų“, kai išeikvotos visos atsargos ir nebėra jėgų eiti pirmyn. Alyvmedžio, kaip ilgaamžio medžio, žiedų energija padeda atgauti gyvybines jėgas ir gyvenimo džiaugsmą. Kiekvienas mažojo žmogučio žingsnis pirmyn įkvepia ir suteikia mamai ir tėčiui jėgų, tikėjimo ir vilties.

Female inflorescence of walnut tree on white backgroundGraikinis riešutas (Walnut) suteikia apsaugą nuo išorinių jėgų poveikio, kai yra dideli gyvenimo pasikeitimai. Jei ankstuko mamai ir tėčiui yra sunku prisitaikyti prie pasikeitusio gyvenimo situacijų, tenka išklausyti įvairių “baisių“ pasakojimų, tai graikinio riešuto energija bus patikima apsauga. Dr.Bachas rašė: “Tai yra vaistas, kuris užtikrina pastovumą ir apsaugo nuo neigiamos kitų žmonių įtakos“.

Labai gerai žinau, ką reiškia “neigiama kitų žmonių įtaka“,nes tada, prieš 26 metus, atsiėmiau sūnų iš ligoninės, savo parašu patvirtindama, kad prisiimu visą atsakomybę už jo gyvybę, nesutikau perpilti kraujo. Nors tada neturėjau jokių žinių apie jokias natūralias sveikatinimo priemones, bet vidinis mamos žinojimas vedė pirmyn.

Dabar , kaip patvirtinimą, aš jau kartoju Dr.Bacho žodžius: “Kiekvienas žmogus savo viduje turi įgimtą vidinį žinojimą.“

Naudojimo būdas – nesudėtingas, po 4 lašelius, mažiausiai 4 kartus per dieną. Vartoti tol,kol emocinė būklė pagerėja.

Skiltyje “atsiliepimai“ galite susipažinti su pasidalintomis mintimis tų, kurie jau vartojo ir patyrė šios terapijos poveikį.

Young Woman Taking Bach Flower Remedy

******************************************************************************

Jeigu jums patiko šis straipsnis – užsisakykite naujienas, įrašydami savo el.pašto adresą viršutiniame dešiniajame langelyje. Pasidalinkite šia žinute, jeigu manote, kad jūsų bičiuliams gali būti naudinga informacija. Juk pasidalintas džiaugsmas didėja ir plinta!

**********************************************************

©Visos teisės saugomos DRUGELIO EFEKTAS 2015. Šioje svetainėje esančią tekstinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės administracijos išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Drugelio efektas“ kaip tokios informacijos šaltinį.

 

 


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.