Mylėti save visą

Senior woman looking at reflection in mirror“Gyvenimas aplamdo, nesvarbu, ar esame turtingos, ar vargšės, visuomeniškos ar individualistės. Kankinanti nuoskauda gali būti tarsi atviras pjūvis arba lėtas, tylus sielos merdėjimas. Iš pažiūros galime atrodyti tvirtos, bet kiekviena iš mūsų patiria ir tokių audringų dienų, kai jaučiamės labai mažos, labai trapios ir labai baugščios, tarsi galėtume suskilti į tūkstančius smulkiausių gabalėlių ir pratrūkti širdį veriančiu raudojimu dėl kokio nors klausimo, pavyzdžiui:“Kaip laikaisi?“

Kai šitaip atsitinka, būkime malonios pačios sau, nesielkime žiauriai pačios su savimi. Palikime tai pasauliui. Mūsų jausmai yra nuoširdūs, mūsų būgštavimai labai tikroviški, net jei nėra jiems pagrindo. Visada prisiminkite tiksliausią nuogąstavimo apibrėžimą: “klaidinantys požymiai pasirodo esą tikri“.

Išgyvendamos tokius atvejus, prisiminkite, kad svarbiausia pareiga yra mylėti visą savo esybę. Kaip tai daryti? Lepinkite save paprastais malonumais ir nedidelėmis nuolaidomis. Dabar galite elgtis su savimi tarsi su kūdikiu. Galite parsinešti ką nors nepaprastai skanaus šio vakaro pietums iš kiniškų ar indiškų skanėstų parduotuvės? Gal norite pradžiuginti save keliais vazonėlyje pasodintais geltonaisiais narcizais ar tulpėmis, kurios maždaug šiuo metu pasirodo parduotuvėse. Kodėl nepradžiuginus savęs ledų kauge priešpiečiams, kodėl nesuvalgius jų parke saulės atokaitoje ir klausantis paukščių giesmių? Kodėl neatsakius “ne“ į reikalavimą kažką padaryti?Woman enjoying icecream lying on the couch

Taip, jūs tą galite. Nebūtina daryti visko ir būti viskuo kiekvienam, kas tik ko nors panorės. Jei manote, jog negalite daryti daugiau nei vieną darbą nešaukdama ir neverkdama, galbūt esate teisi. Pradėkite nuo žodžių: “Ne, atsiprašau, jau esu anksčiau pažadėjusi“.

Žinoma, dėl savęs pačios. Šiandien turite čia būti dėl savęs. Prisiminkite, jog niekada nereikia apleisti savęs. Tačiau net vienu maloniu poelgiu iš karto atskleisime savo tikrąjį “aš“.“

Kaip visada maloniai paguodžiantys ir įkvepiantis žodžiai iš mano mylimos knygos Sarah Ban Breathnach “Paprasta pilnatvė“

************************************************

Na, o Dr. Bacho žiedų terapija tokiu atveju siūlo GENTIAN – jeigu jauti, kad ašaros susikaupė “už pirmų durelių“ ir paprasčiausias klausimas: “Na, kaip tu?“ gali iššaukti tikrą ašarų liūtį. Ši esencija suteiks tau vilties ir jėgų judėti į priekį.

CENTAURY – išmokys tave pasakyti: “Ne, atsiprašau, jau esu anksčiau pažadėjusi“ ir sėkmingai išdalinti darbus ir pareigas visiems kitiems, neužsikraunant naštos sau vienai.

OLIVE – ši nuostabi esencija suteiks tau dvasinių ir fizinių jėgų, jei esi išsekusi ir gali tik sėdėti kampe ir lieti ašaras.

Tik du lašeliai kiekvienos esencijos į stiklinę vandens, ar tiesiogiai ant riešų pulso vietoje – ir kankinančios tave problemos pradeda trauktis iš tavo gyvenimo, o tavo sieloje įsiviešpatauja ramybė ir tyla.

************************************************

INDIVIDUALIOS Dr. BACHO TERAPIJOS KONSULTACIJOS.

Jei iškilo klausimų – drąsiai rašykite el.paštu: leruta@gmail.com arba skambinkite telefonu: +37068774541 (Rūta)


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.