Rūpinkitės ne išore, dangus jumyse

Woman Standing at Fun House MirrorŠiandien susitaikome su praeitimi: su kūnais ir veidais, su kokiais gimėme ir kokius išpuoselėjome. Šiandien susitaikome su krintančiomis į akis kūno linijomis, įdubusiomis ar išsikišusiomis kūno dalimis, nors jos tokios neturėtų būti, nesigarbanojančiais ar sunkiai iššukuojamais plaukais. Pradėkime kreipdamosi Tibeto poeto ir mokytojo Sarahos sukurta šlovinimo giesme: “Čia, šiame kūne, yra šventosios upės: čia yra saulė ir mėnulis, taip pat lankytinos vietos…Nesu matęs kitos tokios palaimingos šventovės kaip mano kūnas“.

Reikės truputį padirbėti, kol išmoksite mylėti visas lankytinas vietas.Tačiau, prieš suklestint nuoširdžiai meilei, privalome galutinai priimti save tokias, kokios esame šiandien. Ne rytoj, ar kitą savaitę, ar kai atsikratysime dvidešimt penkių svarų antsvorio. Prisiminkite, jog priėmimas yra tikrovės pripažinimas: pavyzdžiui, esame sunkesnės negu norėtume būti, veidas pernelyg raudonas arba išgeltęs, išvagotas melsvų kraujagyslių, kojos nebeklauso. Daugelis iš mūsų apie kitas moteris mano, jog šios gražuolės, bet niekada šitaip negalvoja apie save. Tačiau kiekviena moteris buvo Dvasios sukurta, kad būtų iš tikrųjų graži. Išmokstame atskleisti pasauliui mūsų nepakartojamą spindesį tik tada, kai pačios jį pripažįstame.

Taigi kartokite savo maldelę: “Esu tokia, kokia esu, ir būtent tokia esu nuostabi“.

Už nuostabius įkvepiančius žodžius dėkoju Sarah Ban Breathnach ir jos knygai “Paprasta pilnatvė“ – tai knyga, jau daugelį metų suteikianti nusiraminimą, padrąsinimą ir pasitikėjimą savimi.Woman Looking In The Mirror

Dr. Bachas rašė, kad Crab apple (laukinė obelis) yra „valantieji“ kūno ir sielos vaistai ir  rekomendavo juos tiems, kurie jaučiasi nešvarūs ir kenčia dėl prasto požiūrio į save, savęs nepriėmimo.

Jeigu tai yra moteris, tai ji gali būti „apsėsta, rūpestinga namų šeimininkė“, gal būt kenčianti nuo perdėto švaros poreikio ir kreipianti dėmesį  net į menkiausią dulkelę.

Tinka žmonėms, kurie gėdijasi ir jaučiasi nepatogiai dėl savo išvaizdos,( pvz. išbertos odos). Jie būna nuliūdę ir priblokšti, jei gydymas nepasiseka.

Žmonės, turintys odos problemų gali naudoti ją išoriškai : į losjoną, kompresams, 10 lašų į vonią.

Tinkamai naudojant greitai pastebimas pozityvus pokytis: visiškas savęs priėmimas su visais savo trūkumais.

***************************************************************

INDIVIDUALIOS BACHO TERAPIJOS KONSULTACIJOS:

Registruotis tel. +370 68774541 arba el.paštu: leruta@gmail.com

***************************************************************

Jeigu jums patiko šis straipsnis arba galvojate, kad informacija bus naudinga kitiems – pasidalinkite. Įrašykite savo el.pašto adresą viršutiniame dešiniajame langelyje ir visas naujienas gausite pirmieji.

 


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.