Pirmasis ir paskutinis tavo apdaras

Close-up of a topless young woman in front of a mirrorKūnas – tarsi šventas rūbas. Jis yra pirmasis ir paskutinis tavo apdaras. Su juo į šį pasaulį atėjai, su juo ir išeisi, todėl privalai pagarbiai su juo elgtis.

Ką daryti pirmiausia? Išmokti mylėti savo kūną ar stengtis, kad kūnas būtų gražus? Abu būdai geri. Jei tavo kūnas nėra dailus (jo dailumu retas gali pasigirti), tuomet, mokydamasi jį mylėti, padedi jam tapti gražiu.

Atėjo laikas suvokti, kad tik bent kiek mylėdamos save ir tuo stiprindamos pasitikėjimą savimi pradėsime keistis į gerąją pusę. Iš pat pradžių pačios sudaužykime savo pražūtingų, nerealių vilčių grandines.

Jau šiandien numok ranka į pasaulio grožio idealus, nes jie nuolat keičiasi. Kleopatra dūsavo dėl išsiplėtusių venų, viduramžių gražuolės apsikamšydavo pagalvėmis, kad pilvas pūpsotų. Nelauk, kad pasaulis imtų garbinti tave už grožį. Pati susirask pasaulyje nišą. Sutelk dėmesį į tai, kas tavyje puiku, trūkumus išmesk iš galvos. Džiaukis žiūrėdama į savo atspindį. Užuot tuščiai dejavusi dėl kūno, mąstyk ir ieškok būdų, kaip geriau su juo jaustis.

Pajusk, kaip stipriau už gamtą tavo kūną keičia priežiūra ir puoselėjimas. Rūpinkis savo kūnu, maitindamasi sveiku maistu ir gerdama tyrą vandenį. Prieš kiekvieną kąsnį stabtelėk ir nepamiršk giliai įkvėpti. Giliai kvėpuodama  nugalėk stresą, skleidžiantį vien neigiamas emocijas, įkvėpk deguonį ir teigiamą energiją. Iš naujo patirk, kaip nuostabu judėti: šokti, vaikščioti, bėgioti, šokinėti, žaisti, glėbesčiuotis, netgi rąžytis. Palepink savo kūną patogiais drabužiais, ramybės valandėlėmis, guodžiančiais grožio ritualais.Woman Applying Make-up in a Mirror.

Sveikatos ir gražaus kūno žinovė Diana K. Roesch sako, kad “moters gyvenime svarbesnio ryšio už ryšį su savo kūnu niekada nebus. Jis svarbesnis už vyrą, meilužį, vaikus, draugus, bendradarbius. Ir tai joks savanaudiškumas, o gyvenimo tikrovė. Kūnas yra mūsų buvimo priemonė – juo duodame, mylime, judame, jaučiame, tad ar bereikia abejoti, jog šiai priemonei sugedus, būtų sugadintas visas gyvenimas“.

Šiandien, užuot nekentusi savo kūno, su juo susitaikyk. Nusiteik sąmoningai mylėti ir gerbti šventąjį apdarą, kurį kelionei šia žeme tau suteikė Dvasia.

Sarah Ban Breathnach “Paprasta pilnatvė“

*********************************************************************

A Reiki master uses his hands to heal a patient in Mexico CityJei nori išmokti vieno iš seniausių pasaulyje prisilietimo meno – aromaterapinio masažo “Drugelio šokis“ -registruokis jau dabar. Renkama nauja grupė, kurioje tik 6 žmonės, todėl kiekvienam skiriamas didelis dėmesys. Mokymų trukmė 32 ak.val. Kaina: 700, lt.

Mokymai vyks kovo 21,22,28,29 dienomis adresu: Zamenhofo g.3, Kaunas.

Paskubėkite, apsispręskite ir registruokitės  iki kovo 15 dienos!

Smulkesnė informacija – skyrelyje “Prisilietimas“.

Registruotis mob.tel. +370 68774541 arba el.paštu: leruta@gmail.com

****************************************************************************

Jei jums patiko šis straipsnis, galbūt jums patiks ir kiti straipsniai, tada užsiprenumeruokite naujienas, įrašydami savo el.pašto adresą viršutiniame dešiniajame langelyje. Jeigu galvojate, kad ši informacija gali būto įdomi ar naudinga jūsų bičiuliams – pasidalinkite su jais, nes pasidalintas džiaugsmas plinta ir sugrįžta atgal.


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.