Kas yra branda ?

Young woman thinking in front of mirrorKaip ir pasižadėjome kovo pirmąją dieną, toliau tęsiame padėkos ir meilės sau procesą. Man patinka tokios dienos, kai, pagalvojus : “ O apie ką šiandien parašyti?“ , ranka pati išsitiesia į tokią knygą ir atverčia tokį puslapį, kokio šiandien labiausiai reikia. Žinau, kad tai – Visatos dovanos ir esu dėkinga už jas, todėl tuoj pat skubu pasidalinti. Gal būt šios perskaitytos eilutės padės dar vienai širdžiai suvirpėti, dar vienam žmogui įsiklausyti į jo sielos balsą.

“Branda – tai ne išoriniai pasiekimai. Branda – tai gebėti įvertinti savo galimybes ir žinoti apribojimus, ir susitaikyti su jais, nepriekaištauti sau dėl normalių žmogiškų klaidų. Suprasti ir mylėti visokius savo pasireiškimus – nuo tų, skirtų eksportui, iki intymių, slaptų:meilę spinduliuojančią ir silpną, azartiškai žaidžiančią ir kruopščiai dirbančią, psichiškai palūžusią ir tvirtą, energingą ir apatišką. Ir nublizgintą, ir nesipraususią. Branda – tai išsivalyti ir iš tikrųjų leisti sau turėti save.
Branda – taip pat pripažinti visiems kitiems teisę turėti tą patį. Tai atsisakymas šmeižti žmones ir siekimas juos suprasti, jiems pritarti ir džiaugtis tuo, ką realiai galime iš jų gauti. Tai mokėjimas tenkintis tuo, ką gauni, ir nesinervinti dėl to, ko mums neduota. Tai gebėjimas tiesiai pasakyti, ko nori ir ko nenori; geidimas, laimėjimas, bet ir pralaimėjimas.
Branda – tai jausmas, kad visą laiką esi kelyje, ir džiaugsmingas suvokimas, kad tas kelias niekada nesibaigs; taip pat leidimas sau pailsėti tame kelyje, užuot vaikiusis nežinia ką. Viena didžiausių brandos paslapčių yra gebėjimas pasitikti krizę ar bent gili pagarba jai, nes be tų periodiškai ištinkančių persilaužimų tobulėti neįmanoma. Krizių kyla ten, kur ligtolinis mūsų žinojimas ir patirtis nustoja būti naudingi ir mums reikia ieškoti naujų.
Galiausiai branda – tai atsakomybė už save, rūpestis savo asmenybe ir gebėjimas atleisti nuo tos pareigos visą pasaulį. Laimė – kai randi paramą savyje. Tada gyvenimo nenuspėjamumas daugiau nebegąsdina…“

K. Miller, M. Pawluczuk “Būti moterimi ir neišprotėti“Senior Couple in Front of Mirror with Woman Adjusting Man's Tie

**********************************

Dr. Bachas siūlo CERATO , nes tai augalas, padedantis geriau įsiklausyti į savo vidinio AŠ balsą, nekreipiant dėmesio, ką apie tai galvoja ar sako kiti, pritaria ar ne vienam ar kitam poelgiui ar minčiai.

PINE – tai augalas, padedantis eiti pirmyn ir kartoti: “Aš myliu ir priimu save tokį, koks esu“, nes, kaip rašė Dr. Bachas knygoje “Heal Thyself“ – Meilė yra kuriančioji ir gydančioji Visatos jėga.

WALNUT – pati galingiausia apsauga, kai vidinės transformacijos, lyg gležnas pavasarinis daigelis, vos kalasi pro žemės paviršių ir stipresnės šalnos ar kruša, neigiamai nusiteikusių “bambeklių“ nuomonė, gali sunaikinti daigą.

***********************************

Individualios Bacho konsultacijos ir individualaus mišinio gamyba. Teirautis ir registruotis tel. +370 687 74541 (Rūta) arba el.paštu: leruta@gmail.com

************************************

Jeigu jums patiko šis straipsnis, užsisakykite naujienas, įrašę savo el.pašto adresą viršutiniame dešiniajame langelyje. Jeigu manote, kad ši informacija gali būti naudinga ar pradžiugintų jūsų draugus – pasidalinkite su jais, juk pasidalintas džiaugsmas didėja, o kiekvienas laimingas žmogus šalia jūsų – tai šviesos spindulys!


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.