Dr. Bacho terapijos atsiradimo istorija – video

Pirmoje filmuko dalyje pasakojama apie didžiojo gydytojo vaikystę, studijų metus, gydytojo praktiką Pirmojo pasaulinio karo metais, jį patį paguldžiusią sunkią ligą, Dr. Bacho žingsnius homeopatijos srityje ir pirmąsias naujosios gydymo sistemos užuomazgas. Drąskomas vakarietiškos medicinos standartų ir iš čia kylančių prieštaravimų, Dr. Bachas pradėjo diegti savo naująją gydymo sistemą, kurios esmė buvo – gydyti žmogų, bet ne ligą.
****************
Norėdami peržiūrėti filmuką, spragtelkite “play“ du kartus ir būsite nukreipti į youtube.

Antroje dalyje toliau pasakojama, kaip Dr. Bachas paliko Homeopatijos kliniką, kad galėtų pilnai pašvęsti save naujosios gydymo sistemos tyrinėjimui. Jis nuolat stebėjo žmones bei jų poelgius įvairiose vietose ir pastebėjo, kad kiekvienas iš jų atitinka tam tikrą tipažą pagal charakterio savybes ir elgesį. Taip jis atrado pirmuosius augalus – Mimulus ir Impatiens, iš kurių pagamino pirmąsias esencijas saulės metodo pagalba. Visuose darbuose jį lydėjo Nora Weeks – jo ištikima bičiulė ir pasekėja. Tuo laikotarpiu buvo sukurta 18 pirmųjų esencijų,taip pat buvo pagaminta vadinamųjų Motininių tinktūrų. Šiuo laikotarpiu gimė ir garsusis Rescue remedy (Gelbėtojas), kurio nenuginčijamą poveikį jis įrodė gydydamas po audros išsigelbėjusius jūreivius.

Dr.Bachas susipažino su Nelsons – seniausia kompanija Anglijoje, gaminančia homeopatinius preparatus. Jis toliau tęsė savo tyrinėjimus ir ieškojo naujų esencijų, atitinkančių neigiamas emocijas, nuo kurių pats kentė.
Atlikęs savo misiją, sulaukęs 50 metų, jis ramiai paliko šį pasaulį miegodamas. Jo darbus tęsė ištikimi pasekėjai ir mokiniai.

————————————————————————————-

Jeigu jums patiko šis straipsnis, užsisakykite naujienas, įrašydami savo el.pašto adresą dešiniajame viršutiniame kampe, tada visas naujienas gausite į savo el.pašto dėžutę. Pasidalinkite su savo draugais, jeigu manote, kad jiems gali būti įdomu.


1 mintis apie “Dr. Bacho terapijos atsiradimo istorija – video

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.